Bu site Kubilay Gündüz’e ait; tanıtım, paylaşım ve görsel kişisel web sitesidir.
Kişisel içerikler telif haklarınca korunmakta olup izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanımı yasaktır.

 

  +49 174 2195297
  bilgi@kubilaygunduz.com
  kubilaygunduz@outlook.com
   Frankfurt / Almanya

a

Psikeart Dergisi

Prof. Dr. M.Emin Önder

Psikeart Dergisi

Psikeart Psikiyatri Merkezi 2006 yılında İzmit’te Kocaeli Üniversitesi Psikiyatri Anabilim dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. M.Emin Önder tarafından kurulmuştur. Halen bu merkezde tedavi ve danışmanlık hizmetleri ile eğitim etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

2007 yılı itibariyle Art Psikiyatri Tedavi, Eğitim, Araştırma, Yayıncılık ve Kurumsal Danışmanlık Ltd. Şti. adı altında şirketleşmiş ve hizmet yelpazemiz genişletilmiştir. 2009 yılında İstanbul’da bir şube açmıştır. Eğitim ve yayıncılık çalışmaları İstanbul’da gerçekleştirilmektedir.

Art Yayın, 2009 yılı itibariyle Psike, Psikeart ve Memlekent dergilerinin yayınlarına ve kitap yayıncılığına başlamıştır. Ayrıca Eylül 2015 itibariyle yeni yayını Psikesinema dergisi de bayilerdeki yerini almıştır.

2002 yılı itibarıyla İstanbul merkezli kurumsal-bireysel danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile sanat ve psikiyatriyi buluşturan Psikeart Günleri etkinliklerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

Psikeart ve Psikesinema 2018 itibarıyla çeşitli sanat kurumlarıyla işbirlikleri ile çeşitlik sanat etkinlikleri yürütmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz, hastalara kaliteli bir sağlık hizmeti vermek, gerçekleştirdiğimiz eğitim etkinlikleri ve yayınladığımız dergilerle bilimsel, sosyal ve kültürel yaşantımıza katkı sağlamaktır

Post a Comment