Bu site Kubilay Gündüz’e ait; tanıtım, paylaşım ve görsel kişisel web sitesidir.
Kişisel içerikler telif haklarınca korunmakta olup izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanımı yasaktır.

 

  +49 174 2195297
  bilgi@kubilaygunduz.com
  kubilaygunduz@outlook.com
   Frankfurt / Almanya

a

Dr. M. Levent Soylu

Psikiyatrist – Psikoterapist

Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan lisesinde tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesinde Tıp ve Psikiyatri eğitimi gören Soylu, yaklaşık 12 yıl boyunca gestalt psikoterapisi konuda eğitimler aldı. “Cleveland Gestalt Enstitüsü – Isragıc Foundation Programını” tamamladı.

Psikiyatri ve gestalt psikoterapi becerilerine ek olarak kazandığı “Tübitak proje bursuyla Londra Psikiyatri Enstitüsü “Evlilik ve cinsel sorunlar master programını” tamamladı. Konuyla ilgili çok sayıda yayını ve 2 kitabı bulunmaktadır. Son dönemlerde “mindfulness” konusuna yoğunlaşan Soylu bu konuyla ilgili eğitimler almakta ve vermektedir; anksiyete, sosyal fobi, panik bozukluk ve obsesyonlarda mindfulness’ ı başarıyla kullanmaktadır.

Soylu Psikoterapi, bireysel danışma gibi hizmetlerine ek olarak “Gestalt Psikoterapisi”, 3 haftada sosyal fobiden kurtulun”, “Panik atağa son” “iyi evlilik, iyi boşanma”, “mindfulness’la anksiyeteye son” gibi kurslar ve eğitimler düzenlemektedir. Kurumsal eğitimleri arasında “stres yönetimi”, “farkındalık eğitimi”, “Duygusal fitness”, “Çatışma engelleme” ve “güvenli iletişim” yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

 Türkkuşu Cad. GÜNEPPANOROMA İş.Mrk. A/BlokNo: 6 / 602
(Seyhan Oteli Civarı, Müze Karşısı) Seyhan/ADANA
 0534 205 23 62
 info@drleventsoylu.com

drlevet